21.10.2013

Zdeptane serce

"Choć można cię okraść z tego, co otrzymujesz,
kto ma moc okraść cię z tego, co dajesz?"
Antoine de Saint-Exupery.
Dzi przeczytalam te slowa i nie zgadzam sie z nimi - czlowieka mozna okrasc ze wszystkiego z marzen, z planow, nawet z tego co daje - mozna to podeptac, wysmiac, bagatelizowac - tak, wlasnie tak czuje- ja oddalam serce a ono zostalo zdeptane - wiem co mowie- czlowieka mozna okrasc nawet z tego co daje
6 komentarzy:

 1. Gdy człowiek ma oparcie w Bogu i w rodzinie to przetrwa wszystko. Z rodzinami, co prawda, rożnie bywa, ale Pan nie zawiedzie nigdy, choć doświadcza. Gdy daje krzyż, daje też siłę, by go dźwigać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisuję się pod mądrymi słowami Martuhy obiema rękami i nogami... Tylko Bóg!

   Usuń
 2. tupnij nogami i obraź się- a co!!! jeżeli okradli Cię z serca to co dawałas nie było sercem. jeśli coś dajesz, nie czekaj na "dziękuję"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Anonimowym, trzeba pokory i zaparcia, nikt nie musi okradać ciebie z marzeń itp, jeśli Ty w nie wierzysz i w drugiego człowieka , bo trzeba wierzyć w ludzi. Gdy im nie ufasz to tak naprawdę nie ufasz nikomu.

   Usuń
 3. Anonimie nie znasz mnie ??? Latwo przychodzi Ci ocena ja nie oczekiwalam slowa "DZIEKUJE" - nie masz pojecia o co chodzi a starasz sie mnie pouczyc - Anonimie o inicjalach D.M.- nie jestes taka madra za jaka sie uwazasz

  OdpowiedzUsuń

Dziekuje za komentarze :)