30.01.2014

Róże różańcowe za pośrednictwem FacebookaTak wiec moi kochani powstaje kolejna Roza Rozancowa na FB - juz 11 - zapraszam chcacych wlaczyc sie do wspolnej modlitwy

https://www.facebook.com/groups/284344381717940/

Róże różańcowe za pośrednictwem Facebooka? Czemu nie! 7 października, w Święto Matki Boskiej Różańcowej, ruszyła akcja Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej „Róże różańcowe - zobacz jak to działa”.
https://www.facebook.com/rozerozancowe
Zapraszamy do wspólnej modlitwy

Zasady uczestnictwa w róży różańcowej n...a facebooku:
1. Róża na facebooku funkcjonuje tak samo jak w realu.
2. Zelator co miesiąc przydziela członkom nowe tajemnice do odmawiania.
3. Zanim zostanie wybrany zelator tajemnice przydzieli  Kasia (ja)
4. Wybrany przez grupę zelator zgłosi się mailowo do Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti skąd będzie otrzymywał rozważania na każdy miesiąc. (po otrzymaniu rozważań przekaże je innym uczestnikom róży)
5. Gdy zbliżymy się do wymaganej liczby uczestników - wybierzemy poprzez sondę patrona róży.
6. Płatki róży zdecydują również o wyborze zdjęcia głównego grupy.
7. Nie zapraszamy znajomych poprzez dodanie do róży! Zapraszamy poprzez wysłanie znajomemu linka do grupy w prywatnej wiadomości, lub poprzez udostępnienie tego linka na tablicy swojej lub znajomego, którego chcemy zaprosić.
8. Osoby, które są już w grupie, a z jakiegoś powodu czują, że nie dadzą rady lub nie chcą modlić się codziennie - proszę o odłączenie się od grupy (nie będziemy pytali o powody - to każdego prywatna sprawa). Oszczędzi to nam problemów natury organizacyjnej w momencie gdy będziemy mieli już przydzielone pierwsze tajemnice.
9. Zapraszam wszystkie płatki do aktywnego tworzenia róży i uczestniczenia w jej codziennym życiu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziekuje za komentarze :)