17.02.2014

Przeczytalam i przekazuje dalej :)

Słuchajcie. Jest ważna sytuacja.
Pomyśl, ile radości ci sprawia jedna książka.
Pomyśl, ile masz w szkole zeszytów. Zapewne kilka, czyż nie?
A pomyśl o dzieciach w domu dziecka, które mają jeden zeszyt to wszystkich przedmiotów, które nie mają dostępu do książek, gier, tylko dlatego, że są z domu dziecka. A co najważniejsze. To właśnie TY możesz im pomóc! Tak TY, który to czytasz!
Jak?Oddaj choć jedną ze swoich książek, przekaż choć jeden zeszyt, który Ci został, albo grę w którą już nie grasz! Pomyśl ile radości sprawiła Ci ta książka czy gra. Dużo, prawda? A pomyśl jak wiele radości sprawi biednemu dziecku, które nie ma tam nic – ani porządnego obiadu, ani zeszytu, ani własnego kąta, ani przytulenia. Tak, to właśnie TY jesteś odpowiedzialny za to, żeby pomóc temu dziecku z domu dziecka, a przede wszystkim masz taką możliwość! Więc rusz swoje zacne cztery litery na pocztę i wyślij tę jedna książkę, a sprawisz, że jakieś dziecko będzie miało piękniejsze dzieciństwo!
To naprawdę ważne!
Osób lubiących nasz fanpage na facebook’u jest praktycznie 1,4 tysiąca, więc pomyś, jeżeli każdy wyśle choć jedną rzecz to ile przedmiotów dostaną domy dziecka! Rozejrzyj się po swoim pokoju, domu, przygotuj paczkę, wyślij i spraw komuś radość! I nie zapomnij przekazać informacji dalej, niech wieść idzie świat;)
I pamiętajcie o słowach z Ewangelii św.Mateusza: Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili (Mt 25, 40)
 Więcej szczegółów, informacji, a przede wszystkim adres na który można wysyłać paczki znajdziecie tu:
1) https://www.facebook.com/events/1377562132482389/
2) http://bojalubiekaweiksiazki.blogspot.com/2013/12/ogolnopolska-zbiorka-darow-kulutralnych.html

2 komentarze:

 1. Piękne!
  Jak dobrze, że Jesteś!
  Postaram się napisać w najbliższych dniach na meila się odezwać!
  Jak dobrze wrócić do czytania :*
  Pozdrawiam i przytulam do serca :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Tysiu jak dobrze, ze Ty jestes - czekam na wiesci od Ciebie i jak zapewne wiesz codziennie posylam Ci mojego Aniola Stroza by przytulil i usciskal Cie w moim imieniu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziekuje za komentarze :)