13.07.2014

Dzieje sie wiele ...

Dawno mnie już nie było, spowodowane jest to wchodzeniem na nową drogę, w życie Wspólnoty do której dołączyłam :) - jest dobrze a nawet bardzo dobrze - moja decyzja jest dobrze przemyślana - przez trzy lata zapoznawałam się ze Wspólnotą, a  Wspólnota ze mną więc myślę, że nadeszła już pora by postawić kolejny krok.
Moja Wspólnota otacza opieką najmniejszych i jest otwarta dla każdego, w naszym domu poza s.K, s.E mieszkają Panna J (6,5 msc), Panicz S. (18 msc), mieszkała z nami jeszcze Panna B.(7 msc) ale ona już znalazła mamę i tatę i od paru dni mieszka już ze swoimi rodzicami.
Panicz S. stał się moim pupilem - jest bardzo rozumnym i grzecznym chłopcem. Panna J. jest księżniczką, coraz częściej się uśmiecha i swoja urokliwością zdobywa ludzkie serca a mnie to zdobyła całą :). Módlmy się wspólnie aby te małe skarby znalazły również tak jak Panna B. domy i rodziców którzy będą kochać te maleństwa szczerą i piękną miłością :).
Przyznam szczerze, że teraz mam mało czasu by pisać - aczkolwiek zapewniam Was, że pamiętam o Was w moich modlitwach - jeżeli ktoś chciałby się ze mną w jakiejś szczególnej sprawie skontaktować to podam mój nr kom. 881 455 117 można mnie też złapać na FB https://www.facebook.com/kasia.jaczynska

10 komentarzy:

 1. Podziwiam Cię i będę myślami z Tobą!
  Nie każdy potrafi poświęcić się dla innych ludzi a to wielki dar móc dać swoją miłość potrzebującym dzieciom.
  pozdrawiam Cię serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie że odnalazłaś się by poświęcać się dla innych....cieszę się że te maleństwa maja kogoś takiego jak Ty kto przytuli,pocałuje....Panna B i ja miałyśmy szczęście że znalazł się ktoś kto pokochał niechciane,mimo że to nie krew z krwi....to wymaga wielkiej odwagi i pokładów ogromnej miłości....oby się i udało....:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak adopcja to akt milosci i odwagi :-)

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 4. Komentarze anonimowe będą usuwane - kultura wymaga aby się podpisać, poza tym są sprawy które można załatwić nie pisząc o nich w miejscach gdzie są osoby niezaznajomione z tematem (z forum Barka) !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dobrze odnależć swą drogę....
  Powodzenia!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziekuje za komentarze :)