02.08.2014

Duchowa adopcja ...

Zapraszamy do duchowej adopcji modlitewnej dzieci, które trafiają do Domu dla dzieci. Modlitwie polecamy również ich rodziny, te obecne, te przyszłe i tych wszystkich, którzy kochają "nasze" małe istotki :-)
Jeżeli ktoś zechciałby podjąć się takiej duchowej adopcji - proszę o kontakt lub pozostawienie komentarza pod tym postem :)
 Troszkę z krótkiej historii
Dom dla dzieci teoretycznie istnieje w sercach od kilku lat, praktycznie rozpoczął działalność w grudniu 2013 roku, kiedy przyszła do nas dwutygodniowa dziewczynka...
Styczeń przyniósł kolejnego robaczka, tym razem miesięczną dziewczynkę...
Od czerwca gościmy niespełna dwuletniego chłopczyka...
W lipcu nasza pierwsza już nie dwutygodniowa a siedmiomiesięczna podopieczna trafiła do adopcyjnych Rodziców - CUDOWNYCH RODZICÓW...rozstanie choć wcale niełatwe, owocne, bo przynosi szczęście wielu osobom...
Pustkę wypełniła kolejna miesięczna dziewczynka... która dotarła do nas kilka dni temu...

A od jutra rozpoczynamy nowennę do Św.Józefa - aby prace remontowe powstającego Domu dla Dzieci przebiegały sprawnie i w miarę możliwości szybko- serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Poniżej tekst modlitwy:

Święty Józefie, mój najmilszy Ojcze, po Jezusie i Maryi najdroższy mojemu sercu, Tobie się powierzam i oddaję, jak powierzyli się Twej opiece Boży Syn i Jego Przeczysta Matka. Przyjmij mnie za swoje dziecko, bo ja na całe życie obieram Cię za Ojca, Opiekuna, Obrońcę i Przewodnika mej duszy. O mój najlepszy Ojcze, święty Józefie, prowadź mnie prostą drogą do Jezusa i Maryi. Naucz mnie kochać wszystkich czystą miłością i być gotowym do poświęceń dla bliźnich. Naucz walczyć z pokusami ciała, świata i szatana i znosić w cichości każdy krzyż, jaki mnie spotka. Naucz pokory i posłuszeństwa woli Bożej. O najdroższy święty Józefie, bądź Piastunem mej duszy, odkupionej Krwią Chrystusa. Czuwaj nade mną, jak strzegłeś Dzieciątka Jezus, a ja Ci przyrzekam wierność, miłość i całkowite posłuszeństwo, bo ufam, że za Twym wstawiennictwem będę zbawiony. Nie patrz na moją nędzę, ale dla miłości Jezusa i Maryi przyjmij mnie pod swą Ojcowską opiekę. Amen.
Ojcze nasz...
Zdrowaś Maryjo...
Chwała Ojcu...2 komentarze:

  1. Tylu dobrych rodziców czeka na dzieci. To piękne co robicie, bo uszczęśliwiacie obie strony. Niech św. Józef uprasza Wam potrzebne łaski.

    OdpowiedzUsuń

Dziekuje za komentarze :)