06.02.2016

Dentysta we śnie...

Miałam dziś sen, śnił mi się dentysta, rzadko mam tak wyraźne sny, do tego w tym śnie ów dentysta nie budził we mnie lęku, wręcz przeciwnie z wizyty na wizytę szłam do Niego chętniej. Głęboko jestem przekonana, że Pan Bóg czasem w snach daje nam wskazówki, więc sprawdziłam znaczenie tego snu i jest ono następujące:
"Sen o dentyście sygnalizuje śniącemu, że w końcu musi podjąć się jakiejś interwencji dotyczącej swojego życia. Stomatolog naprawiający nasze uzębienie symbolizuje, że nauczyliśmy się w ostatnim czasie zachowań asertywnych, znacznie ułatwiających życie. Warto to wykorzystać i przełamać swoje obawy odnośnie trudnych decyzji – dentysta jest metaforą, że i tak są one nieuniknione. Zmiana pewnych nawyków, opinii czy myśli sprawi, że śniący będzie czuł się znacznie lepiej."


7 komentarzy:

 1. To grzaski grunt Katarzyno, myślę, że trzeba tu sporo dystansu.Polecam poczytać
  http://adonai.pl/wiara/?id=69

  OdpowiedzUsuń
 2. To grzaski grunt Katarzyno, myślę, że trzeba tu sporo dystansu.Polecam poczytać
  http://adonai.pl/wiara/?id=69

  OdpowiedzUsuń
 3. Dona oczywiście, że mam dystans - jednak nie można wszystkiego się bać, W Piśmie Świętym Bóg często działa poprzez sen - więc sen może być wskazówką- tak myslę

  OdpowiedzUsuń
 4. Przez sen to może i tak, jakieś dobre natchnienia przychodzą (zwłaszcza gdy nas skłania do modlitwy), ale w sennikach to już woli Pana Boga niekoniecznie warto szukać ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No może masz rację, ją jednak nie kieruje się ślepo ty m co przeczytalam, po prostu tak sobie sprawdzilam

   Usuń
  2. No może masz rację, ją jednak nie kieruje się ślepo ty m co przeczytalam, po prostu tak sobie sprawdzilam

   Usuń
  3. hm...ryzykowne...od czytania ot tak sobie horoskopów też się mogą zadziać niepokojące rzeczy...

   Usuń

Dziekuje za komentarze :)