06.06.2016

Witam

Nie będę znów przepraszać, że mnie nie było - teraz na ile mogę będę pisać - bo mimo, iż mało poświęcam czasu mojemu blogowi- bardzo go lubię!
W kwietniu i maju byłam w Polsce, kwiecień spędziłam na praktykach zawodowych, w Domu Seniorów - było i ciekawie i zabawnie - ale przede wszystkim dużo mogłam się nauczyć i miałam duże pole do rozwoju swojej pomysłowości - piękny czas i fantastyczni ludzie :).
Maj chciałam spędzić uczestnicząc w wykładach w szkole - ale tak się poukładała, że w całym maju był tylko jeden zjazd - a co z tym związane ja spędziłam większość maja w wędrówkach po Polsce, odwiedziłam: Warszawę , Siedlce, Wrocław - niesamowite spotkanie choć krótkie z Martuhą, Bytom- i spotkanie z Kasią i Jagodą - przypomniały się czasy szkoły podstawowej i wczesnej młodości ( nie wiem czy już kiedyś wspominałam ale Bytom to moje ukochane miasto) ... III oczywiście dwa pełne tygodnie spędziłam w Złotym Stoku u rodziców - wspaniali ludzie - którzy od mojego urodzenia kochają mnie za wszystko i pomimo wszystko.
Od  pierwszego czerwca znów jestem w DE - jednak ten wyjazd będzie musiał być przerwany na 10 dni od 15-25.06 ponieważ w tym czasie muszę być w Polsce - gdyż jest to czas moich egzaminów zawodowych - do których przygotowuję się i mocno polecam ich powodzenie Św. Ricie.
I jeszcze myśl, która towarzyszy mi w czerwcu:

6 komentarzy:

 1. Powodzenia w egzaminach zatem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. To prawda - dziękuję Ci za ten czas

   Usuń
 3. Kasiu jak Ci sie podobala Warszawa, jak na miasto którego wcześniej nie odwiedzalas ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo- jestem zachwycona Warszawą a zwłaszcza Starą częścią Stolicy - Syrenka jest dużo mniejsza niż ją sobie wyobrażałam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziekuje za komentarze :)